תיקון נזילות מים בבאר שבע

גר בב"ש ומקבל חשבון מים מנופח? כנראה שמדובר בנזילה סמויה ואתה צריך תיקון נזילות מים בבאר שבע. הנזילה יכולה להיות מתחת לקרקע ויכולה להיות באחד הקירות של הבניין. ברוב המקרים של נזילות כאלו, התשלום אמור להיות מושתת על הדיירים אבל, התשלום עבור המים שנזלו יהיה על חשבון ספק המים. לא מיד, כמובן, אלא אחרי שהנזילה תוקנה ויש אישור של אינסטלטור אמין בבאר שבע שהנזילה תוקנה, אחר כך פנייה אל ספק המים ואחר כך, אחרי כל מיני שלבים בירוקרטיים, קבלת האישור לזיכוי.

"קודם תשלם ואחר כך נראה"
ועוד קודם לכן תתקן את הנזילה של המים על חשבונך. כאמור, אחר כך נראה. מה שכן, הסיכויים דווקא די טובים ומדובר בסיכויים שחברת המים תספוג את עלות הנזילה. במקרה של דירה שכורה בעל הבית יספוג את העלות והוא יגלגל אותה הלאה אל חברת המים.

נזילת מים – מתי "צצה" נזילת מים?

בבתים ישנים בבאר שבע התשובה פשוטה, כשאחד הצינורות נשבר ונוצר בו חור. חלודה, התיישנות, ריבוי אבנית שהכבידה על צינור דק מדי, מכה שהצינור קיבל ולפעמים אפילו עכברים שכרסמו בו בטעות. בדרך כלל מדובר בהתיישנות או במכה שנגרמה על ידי בעל מקצוע אחר. מישהו שקדח ופגע בצינור או אפילו עבודת גינון תמימה שבמסגרתה הוכה הצינור במעדר שהונף גבוה ונחת במלוא התנופה על הצינור האומלל והמזדקן.

לפעמים זה יהיה תירוץ טוב להחלפת הצנרת התת קרקעית אבל לפעמים, האינסטלטור המתקן יבצע מעקף של הצינור שנשבר ושאר הצנרת תישאר כפי שהיא, עד לנזילה הבאה.

תיקון נזילות מים בבאר שבע
תיקון נזילות מים בבאר שבע

תיקון נזילות - כמה דברים חשובים ואחרונים

הסיבה יכולה להיות החומרים מהם עשוי הקיר, כי המים יעדיפו לעלות מאשר לכרסם בחומר שאטום יותר ובנוסף, לפעמים העלייה שלהם היא בגלל חומם.

תיקון נזילת מים בקיר תיעשה בדרך כלל אחרי צילום תרמי של הקיר. מצלמה תרמית מזהה מקומות בהם הטמפרטורה שונה וצובעת אותם בצילום. כל חומר מקרין גלים אלקטרומגנטיים רק שלא את כולם העין קולטת. המצלמה, לעומת זאת, מצוידת בחיישנים שהם דווקא כן קולטים את הגלים שהעין לא רואה. מתוך כך המצלמה חודרת את הקיר ומזהה כתמים שיש להם טמפרטורה שונה.

המיפוי הזה של המים בתוך הקיר, ידייק גם את מקור הנזילה וגם את תוצאותיה הנלוות. כפי שהדברים נשמעים, עדיף שנזילת מים תקרה בקיץ ולא בחורף, כי בקיץ קל יותר להתמודד עם ייבוש ועם הכרוך בתיקון.

צריכים תיקון נזילות מים בבאר שבע? או שאתם גרים במקום אחר באזור באר שבע? צרו קשר עם אורי האינסטלטור .

צרו קשר עכשיו!
055-9662329
או מלאו את הטופס המופיע למטה ואורי האינסטלטור יחזור אליכם תוך זמן קצר
אורי האינסטלטור הוא בעל ניסיון רב מאוד, ניסיון אשר מאפשר לו להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר לו הוא זקוק בזמן הקצר ביותר. זו הסיבה לכך שכיום רבים בוחרים באורי האינסטלטור. הניסיון הרב שהוא צבר מאפשר לו להיות זמין עבור הלקוח בכל זמן ולהעניק לו את הפתרון הטוב ביותר לבעיה כך שלא משנה באיזו בעיית אינסטלציה נתקל האדם, אורי האינסטלטור יכול לסייע לו בפתרון שלה בצורה הטובה ביותר. הניסיון הזה הוא ללא ספק אחד מהדברים החשובים ביותר, בין אם זה בתחום האינסטלציה ובין אם זה בכל תחום אחר, ככל שתקופת הניסיון שצבר בעל המקצוע ארוכה יותר כך הוא יכול להעניק ללקוחות שלו שירות הרבה יותר טוב והרבה יותר מקצועי.
קידום אתרי אינסטלטורים בגוגל ע"י Plus Marketing.
למידע נוסף התקשרו: 076-5994446 
או באמצעות שליחת דוא"ל ל-plusmktingil@gmail.com
Top chevron-down