פתיחת סתימות בבאר שבע

פתיחת סתימות בבאר שבע היא רק אם יש לך ידי זהב. יש סתימות שאפשר לתקן לבד, אבל חשוב לזכור כי במקרים מסוימים כמו בצנרת ישנה אתם עלולים לגרום נזק לצנרת. סתימה חד פעמית אפשר לפתוח לבד, אך סתימות חוזרות ונשנות מעידות על בעיה קשה יותר בצנרת. סתימה על ידי שורשים, צינור שבור או גורם אחר ולכן חשוב להזמין איש מקצוע. בהזדמנות זו בקשו ממנו עצות כיצד להימנע מסתימות בעתיד כדי שלא תצטרכו להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה בבאר שבע לעתים קרובות. אורי האינסטלטור פותח את כל סוגי הסתימות.

פתיחת סתימה בבאר שבע מחירים עבור המגזר הפרטי (בית)

מסקר שערכנו מצאנו כי פתיחת סתימות באר שבע בכיור המטבח תעלה בין 200 ל-350 ש"ח תלוי במורכבות הסתימה. זהו גם סדר גודל של מחיר פתיחת סתימה במקלחת. פתיחת סתימה באסלה היא מורכבת יותר וקשה יותר. עלות פתיחת סתימה פשוטה תעלה כ-300 ש"ח ותגיע עד 600 ש"ח במקרה שהסתימה היא בצינור ראשי. פתיחת סתימות הן אחת מהסיבות הנפוצות ביותר שבגללן אנו מזמינים שרברב הביתה. הסיבות לסתימות יכולות להיות מבניות, כלומר קשורות בטיב הצנרת, גילה והזויות שלה, בתהליכים טבעיים כמו היווצרות אבנית, שקיעת חומרים שומניים ואפילו חומרי ניקוי.
פתיחת סתימות בבאר שבע

מניעה חוסכת כסף על פתיחת סתימות בבאר שבע

הסיבה האחרונה והחשובה לא פחות לסתימות תלויה בהתנהגות היום יומית שלנו. שינוי הרגלים והקפדה עליהם יעזרו לנו לחסוך עלויות על ביקור אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות בבאר שבע. ביצוע פעולות אלה יחסכו מאתנו עגמת הנפש של כיור סתום, אסלה סתומה או מקלחת סתומה. במקלחת הבעיה העיקרית היא שערות שמתגבשות בצנרת לגוש ויוצרות סתימה. הדרך הפשוטה היא לשים מסנן במיקום הניקוז של המים באמבטיה ובמקלחת כדי למנוע את מעבר השערות, ולנקותו מיד אחרי המקלחת או האמבטיה. יש עקרות בית ששוטפות רצפה וסוחבות את המים המלוכלכים אל המקלחת. גם לכלוך זה עלול לסתום אותה.

צריכים פתיחת סתימה בבאר שבע והסביבה? אנו פעילים בישובים אלה: מושבים בדרום, אופקים, שדרות, נתיבות, אשקלון, מיתר, עומר, להבים, בית קמה, משמר הנגב, אשל הנשיא ועוד.

מניעה של סתימת צנרת

רשת שתחסום מעבר לכלוך יש להניח בכל הכיורים במטבח ובמקלחת. עוד דרך חשובה היא להימנע מלהשליך מגבונים לחים, טמפונים ועצמים שונים לאסלה. אלה נתקעים בצנרת וגורמים לאחת הסתימות הפחות נעימות שיש ושגם קשה לפתור בלי עזרת אינסטלטור בבאר שבע. אנשים שגרים בדירות ישנות או בקומות מרתף בדרך כלל נדרשים שלא לזרוק לאסלה אפילו נייר טואלט.

פתיחת הסתימה בבאר שבע ובכלל

אינסטלטור ייפתח את הסתימה הביתית בדרכים שונות החל ממכשור שיש ברשותו ועד שימוש בלחץ מים. אנו נבצע את פתיחת הסתימות בבאר שבע באמצעות חומרים כימיים שנקנה בחנות למוצרי בניין. אך לפני כן כדאי לנסות לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה ומים חמים. אם אינכם רוצים או אינכם יכולים להשתמש בחומרים כימיים תוכלי להשתמש בשילוב של מלח גס, מים חמים ופומפה. אם הצנרת שלכם ישנה כדאי להתייעץ עם אינסטלטור על טיפול שבועי מונע כמו מלח ומים חמים.

לכל בעיה שאלה והתייעצות – צרו עמנו קשר דרך צור קשר באתר

התקשרו אלינו